Nowy numer 15/2020 Archiwum

Pomoc dla seniorów z Gorzowa Wlkp.

W związku z epidemią koronawirusa Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej przygotuje paczki żywnościowe dla samotnych seniorów z terenu Gorzowa Wlkp.

Paczki zostały przygotowane dzięki współpracy Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej z Lidl Polska. - Prosimy aby seniorzy, którzy są samotni zgłaszali się do nas pod numer tel. 600 989 128 samodzielnie lub poprzez swoich sąsiadów do piątku 27 marca. Chcemy aby paczki jak najszybciej dotarły do potrzebujących. Po tym terminie będą one dostarczane pod wskazane adresy - wyjaśnia Sylwia Grzyb z diecezjalnej Caritas.

Przypomnijmy, że diecezjalna Caritas rozwozi trzy razy w tygodniu obiady do samotnych i chorych seniorów w Zielonej Górze. Pisaliśmy o tym: TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama