Nowy numer 49/2020 Archiwum

Przeczytaj "Gościa Niedzielnego" i wygraj koszulkę z przesłaniem

W najnowszym "Gościu Zielonogórsko-Gorzowskim" znajdziecie artykuł o odzieży z przesłaniem, którą robi czwórka przyjaciół. Chcecie mieć taką koszulkę? Zapraszamy do udziału w konkursie.

Guagraf.
Gość Zielonogórsko-Gorzowski

Kto otrzyma koszulkę? Trzy pierwsze osoby, które w niedzielę 21 czerwca między godz. 21.00 a 21.05 na adres: zgg@gosc.pl przyślą odpowiedź na pytanie - "Co znaczy i skąd się wzięła nazwa Guagraf?".

Oprócz odpowiedzi prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz nazwy miejscowości.

Odpowiedź można znaleźć w najnowszym wydaniu Gościa Niedzielnego: TUTAJ.

Do treści maila należy również skopiować poniższe oświadczenia:
Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media (Regulamin) i akceptuję jego warunki. Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.

W przypadku osób niepełnoletnich na udział w inicjatywie zgodę musi wyrazić prawny opiekun. Prosimy, aby zgoda była załączona w postaci zdjęcia z ręcznie podpisanym oświadczeniem. Treść zgody:

Wyrażam zgodę na udział... (imię i nazwisko), którego jestem prawnym(-ą) opiekunem(-ką), w akcji "Palma". Wyrażam również zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska pozostającego pod moją opieką dziecka w artykule prezentującym nadesłane treści.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama