Nowy numer 09/2020 Archiwum

Święto Biblii i koncert ks. Jakuba Bartczaka w Zielonej Górze

"W mocy Ducha głośmy Słowo" to hasło przewodnie III Święta Biblii, które jutro, 27 kwietnia, odbędzie się w parafii Ducha Świętego w Zielonej Górze. Gościem specjalnym będzie raper ks. Jakub Bartczak.

Święto Biblii organizuje Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl, ale nie jest ono adresowane tylko do jego członów, wręcz przeciwnie. - Zapraszamy całe rodziny iwspólnoty. Przygotujcie transparenty z symbolami Ducha Świętego, z symbolami Pisma Świętego i przyjedźcie razem z nami świętować - zachęca ks. dr Łukasz Łaszkiewicz, przewodniczący Katolickiego Stowarzyszenia uBIBLIJNIEni.pl.

W tym roku po raz pierwszy odbędzie się Festiwal Pieśni Biblijnej pod hasłem „W mocy Słowa” oraz koncert rapera ks. Jakuba Bartczaka.

PLAN III ŚWIĘTA BIBLII

  • 10.00 – powitanie i prezentacja grup
  • 10.30 – Eucharystia
  • 11.30 – gry i zabawy dla dzieci, warsztaty dla młodzieży z raperem ks. Jakubem Bartczakiem, konferencja biblijna dla dorosłych
  • 12.30 – wspólny posiłek
  • 13.00 – początek Festiwalu Piosenki Biblijnej pod hasłem „W mocy Słowa” i festyn
  • 15.00 – ogłoszenie wyników festiwalu i wręczenie nagród
  • 15.20 – koncert ks. Jakuba Bartczaka
Ks. Jakub Bartczak Pismo Święte (prod. Jot / Screeptum)
PitahProduction
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama